Slovo autora webu www.rotrekl.cz About me - Ludek Rotrekl
Copyright © 2015 by "Luděk Rotrekl"   •   All Rights reserved   •   E-Mail: ludek.rotrekl@post.cz
O mne..

     Vlastně ani nemám potřebu o sobě psát..
Ostatně, vše co mne baví, nebo bavilo, je vidět už z obsahu tohoto webu a pozornému čtenáři jistě neunikne.
     Celý web vznikal postupně z popudu mých přátel už někdy od roku 1995. Tehdy jsem často cestoval, a tedy byl permanentně mimo domov. A tak vznikl nápad, zaznamenat to co jsem viděl, zažil, vyfotil, nebo nastudoval na cestách, a tyto zážitky pak formou webu předat tak, abych to nemusel všude, stále dokola opakovat..
     Vzhledem k možnostem oné doby (vytáčený, pomalý a nestabilní Internet) jsou některé příspěvky - především fotografie - značně redukovány (v kvalitě i kvantitě) tak, aby je bylo možné je vůbec stáhnout a nevysálo nám to peněženku.
P.S. Pro mladší generace se smart mobily: data byla tvrdě placena a poměrně problematicky dostupná (což se opět promítalo do ceny), ale to už je opravdu historie..
Home Contact
Luděk Rotrekl
O mne / About me
Po letech..

     Narodil se mi syn a .. docestoval jsem. Léta nečtený web čpěl už historií, a tak jsem se rozhodl s tím něco dělat. V roce 2015, to je cca po 20 letech jsem jej kompletně přepracoval a budu jej doplňovat o novou oblast mého zájmu (Mělnicko), tak jak je vidět z menu a náznaků. Přestěhoval jsem se do Prahy, kde i pracuji..
Ludek Rotrekl